UK for UKRAINE: SUPPORT THROUGH ART

UK for Ukraine це неприбуткова організація заснована в Лондоні в 2022 році

Серед головних наших напрямків діяльності презентація і продаж в Британії картин українських художників з благодійною метою

Цей проект має назву: UK for UKRAINE: SUPPORT THROUGH ART

Сьогодні це унікальний рух, який об’єднав художників українського походження в Британії, серед яких багато тих, хто приїхав в країну протягом 2022 року.
Значну частку картин UK for Ukraine становлять картини художників, які живуть і працюють в Україні

На цьому сайті представлені тільки ті картини, які знаходяться в Британії і доступні до доставки після покупки.

Картини українських художників об’єднаних в UK for Ukraine вже  оселилися в домах Британії.
Частина картин поїхали з Лондону в країни світу.

За перший рік UK for Ukraine став також центром обміну душевним теплом і енергією між Україною і Британією.

В кожній новій локації виставки-продажу в Британії до нас приходять люди, які хочуть  більше узнати про Україну, познайомитися з її культурою і мистецтвом

Кожен раз, коли UK for Ukraine приходить в нову локацію, нам кажуть: ви вдихнули життя в цей простір.

Наша перша велика виставка-продаж відбулася весною 2022 року у флагманському  фінансовому центрі Великої  Британії – Canary Wharf в Лондоні

Картини UK for Ukraine в іконічній будівлі One Canada Squarе вразили тисячі людей, які прийшли до нас висловити підтримку і купити картину українського художника.

Виставка була настільки успішною, що восени ми знову повернулися на Canary Wharf вже на п’ять місяців.

Також протягом року у UK for Ukraine були виставки в польському культурному центрі в Лондоні, POSK, в галереї Craft Central в історичній верфі в лондонського району Docklands та участь у благодійних заходах і аукціонах.

Високий інтерес до картин українських художників надихає авторів і стимулює творити.

Продаж картин в Британії підримує фінансово художників з України, їх родини, а також дає можливість на благодійну допомогу.

Протягом року Британія прийняла українських жінок серед яких мисткині і художниці. Завдяки виставкам UK for Ukraine вони знайшли стимул і натхнення малювати, коли було важко знайти баланс в новій країні і було важко повернутися до малювання.

Більшість українських художників продовжують жити і творити в Україні, серед них художник Надія Ром:

“Доброго дня всім.
Мені хочеться дуже щиро подякувати UK for UKRAINE за цю титанічну працю, яку ви робите. особисто для мене це не тільки про продаж робіт і завдяки тому можливість існувати, але це ще й про гордість бути художником і через свій живопис розмовляти з цілим світом. Я не можу передати словами, як я вдячна за таку можливість.”

UK for Ukraine ідкриті для того, щоб прийти у ваш простір з картинами і наповнити його теплом і сенсами українських художників.

Також ви можете обрати картину на нашому сайті.
Крім радості від нової картини, з вами назавжди залишиться тепло від того, що ваша покупка це внесок у благодійний проект
UK for UKRAINE: SUPPORT THROUGH ART